Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Administratorem danych osobowych jest Zakład Pogrzebowy Funeral, ul. Warszawska 14, 06-100 Pułtusk. Adres naszej strony internetowej to: http://funeral-zaklad.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Dane przesyłane do nas poprzez formularze kontaktowe wykorzystujemy jedynie do realizacji usług.

Ciasteczka

Wchodząc na naszą stronę zapisywane są ciasteczka – ich obsługę możesz zmodyfikować lub całkowicie wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Tak długo jak są one niezbędne do realizacji usług lub tak długo jak zobowiązuje nas do tego obowiązek dokumentacji skarbowej.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.