NASZA OFERTA

Zdjęcie z zewnątrz siedziby zakładu pogrzebowego Funeral w Pułtusku

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe przez 7 dni w tygodniu

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia udamy się do wskazanego przez Państwa miejsca w celu odbioru osoby zmarłej. Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
Auto firmowe zakładu Funeral zakład usług pogrzebowych w Pułtusku

Możliwość Dokonania Formalności Związanych z Pogrzebem w Państwa Domu

Mając na względzie osoby starsze lub niepełnosprawne świadczymy usługi z dojazdem do klienta, nasz pracownik służy pomocą oraz swoim doświadczeniem i uzgadnia z Państwem przebieg uroczystości pogrzebowej.
Prywatna kaplica zakładu pogrzebowego Funeral Zakład usług pogrzebowych w Pułtusku

Własna Kaplica oraz Chłodnia

Nie korzystamy z przyszpitalnych chłodni i kaplic będących w posiadaniu  innych zakładów. Posiadamy chłodnie zapewniającą Zmarłym godne warunki, a także własną klimatyzowaną kaplice pozwalającą Rodzinie na spokojne i osobiste pożegnanie z Bliskimi.

Organizacja Kremacji

Na Państwa życzenie organizujemy usługę kremacji za pośrednictwem Krematorium w Wyszkowie Znajdą Państwo w naszej ofercie różnego rodzaju urny i trumny kremacyjne. Dla Państwa wygody dokonujemy wszelkich formalności związanych z kremacją oraz służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pogrzeby świeckie

Ostatnie pożegnanie nie zawsze musi zachować formę religijną. Zazwyczaj gdy osoba zmarła życzyła sobie właśnie takiej formy pogrzebu za życia , jest to jak najbardziej spełnienie jej ostatniej woli. Gdyż za życia wyznawała inny światopogląd. Osoby bliskie na pewno odczuwają potrzebę uroczystego pożegnania przy utracie najbliższej osoby. Zakład Funeral dołoży wszelkich starań począwszy od zapewnienia Mistrza Ceremonii po cały proces i oprawę pogrzebu świeckiego.

Czasowe Zabezpieczenie Osoby Zmarłej – Balsamacja

Balsamacja Ciała, czyli zabieg polegający na zahamowaniu rozkładu ciała zmarłego. Dzięki temu procesowi, możliwe jest wystawienie zwłok na widok publiczny w temperaturze pokojowej (w otwartej trumnie) oraz ich transportowanie na dalekie odległości. Zabieg balsamacji pozwala na doprowadzenie ciała zmarłego do naturalnego wyglądu oraz usuniecie bakterii, mogących zagrażać ludziom mającym styczność ze zmarłym. Balsamacja likwiduje wszelkie objawy choroby, na które cierpiał zmarły oraz koryguje oznaki śmierci.

Rekonstrukcje pośmiertne

Zabieg ten pozwala by rodzina i bliscy mogli pożegnać się z osobą zmarłą. Z najwyższą starannością podchodzimy do tego bardzo ciężkiego zadania.
Florystyka kwiatowa - Funeral Zakład usług pogrzebowych w Pułtusku

Florystyka Pogrzebowa

Dla Państwa wygody Funeral przygotowuje własne kompozycje kwiatowe. Dysponujemy dla Państwa obszernym katalogiem wieńców oraz wiązanek pogrzebowych i na trumiennych. Wszystkie kompozycje wykonywane są z kwiatów najwyższej jakości oraz zgodnie ze sztuką florystyczną. Wzbogacone mogą być również poprzez szarfy z osobistą treścią przekazaną od klienta.
Karawan Funeral zakład usług pogrzebowych Pułtusk

Dokonywanie formalności

w Urzędach Stanu Cywilnego,ZUS,KRUS,MSWiA oraz Kancelariach Parafialnych.

Kosmetyka Pośmiertna

Zbiór czynności polegających na przygotowaniu zwłok do pochówku oraz profesjonalne ubieranie zwłok.

Akcesoria Pogrzebowe

– tabliczki pogrzebowe na trumienne i urnowe (wytwarzane w naszym zakładzie),
– odzież dla osób zmarłych garsonki, garnitury, 
– krzyże, różańce, modlitewniki.
Auto podczas międzynarodowego transportu zwłok należące do Funeral Zakład usług pogrzebowych w Pułtusku

Krajowy i Międzynarodowy Transport Zmarłych

Zakład Usług Pogrzebowych Funeral specjalizuje się w kompleksowej organizacji uroczystości  pogrzebowej. Szeroką ofertę naszych usług pogrzebowych kierujemy do mieszkańców Pułtuska i okolic ale również  województwa mazowieckiego.
Wyrażamy też pełną gotowość by sprostać zleceniom napływającym z całego kraju.
Funeral to także duże doświadczenie w świadczeniu usług transportu Zmarłych. Usługi wykonujemy specjalistycznymi samochodami, prowadzonymi przez doświadczony personel. Nasza Kadra nadzorująca procesy transportu biegle posługuje się między innymi językiem Angielskim, Włoskim co pozwala nam na współpracę na najwyższym poziomie z zakładem pogrzebowym w danym kraju ale też w kontakcie z konsulatami zagranicznymi urzędami oraz  ambasadami. Współpraca ta wpływa korzystnie na proces ekonomii pod względem czasu oraz redukcji kosztów. Czas jest kluczowym czynnikiem przy świadczeniu tego rodzaju usług, by sprostać Państwa oczekiwaniom zapewniamy także transport drogą lotniczą oraz morską.
Na Państwa życzenie odbieramy Osobę Zmarłą z punktów transportu lotniczego lub odpraw celnych. Cały nasz tabor samochodowy jest gotowy przez okrągłą dobę, aby udać się w każdy zakątek Polski oraz do każdego miejsca na świecie.